Hakkımızda

Hakkımızda: Çerkezköy evden eve nakliyat Çerkezköy Nakliyat firmamız Tekirdağ Çerkezköy’de evden eve nakliye ve Çerkezköy’den Tüm türkiye’ye Nakliyat Taşımacılık hizmetleri vermekte olup Çerkezköy’de Güzel hizmetler vermek amaçlı kurulmuştur.

Çerkezköy evden eve nakliyat 18 Mayıs 2004 yılında Tekirdağ Çerkezköy ilçesi merkezinde kurulmuştur.  Çerkezköy Nakliyat o günden itibaren başladı ticari serüvende bugünlere kadar 30’un üzerinde araç filosuyla 25’in üzerinde şubeleriyle hızla gelişmeye devam etmiştir.
 ticari veya güncel hayatta olsun firmamızın bakış açısı her zaman borçlarını geniş tutmaktadır.

Hakkımızda
Hakkımızda

vizyonu, müşterilere en iyi Ev Taşımacılığı ve Lojistik Çözümlerini sunan, dünya çapında tanınmış bir şirketi elinde tutmaktır . Bu amaca, adalet, iş ahlakı, küresel erişim ve teknolojik uzmanlık yoluyla ulaşıyoruz. Kesin rakamları karşılamak için değişen teknolojilerle kendimizi düzenli olarak güncelliyoruz. İşletim sırasında, firmamız her sevkıyata eşit önceliği ve kişiye özel dikkat gösteriyor.

 

Çerkezköy evden eve nakliyat evden eve nakliyat firmaları arasında Çerkezköy evden eve nakliyat evden eve taşımacılık hizmetlerini Siz Sayın müşterilerine kusursuz ve hatasız sunmaktadır.  güncel hayatımızda ev taşımacılığı zor bir şey olmakla yalnız iyi bir evden eve nakliyat firması bulduğunuzda Bu sizin için çok kolay ve rahat başarılı olmaktadır.
Hakkımızda; başlıca ilkelerimiz Siz Sayın müşterilerimize prensipli iyi davranmak hoşnutluk fiyat konularında esneklik yaparak sizlere uygun fiyatları Çerkezköy evden eve nakliyat sunmaktadır müşteri hizmetlerinde en iyi en güzelini birinci kalitede diş çıkarma başarıdan başarıya koşmaya her zaman idealimiz olarak belirlemiştir.

Çerkezköy evden eve nakliyat firmamız evden eve nakliyat hizmetlerini model taşıma kalitesiyle Çerkezköy’de Kapaklı’da Saray ve Trakya bölgesinde sürdürmektedir.

Çerkezköy evden eve nakliye firması nakliye sektöründe her geçen gün yeni sistemler yeni gelişim yeni oluşumlarla Siz Sayın müşterilerimize ilgileri ve istekleri doğrultusunda hareket etmekte olup teknolojiye uyum sağlamaktadır teknoloji imkanlarımızla rağmen sizlere en uygun fiyatlara evden eve nakliyat hizmeti vermektedir

Çerkezköy Nakliyat Şirketi 2004 yılında kurulmuş olup 35’ten fazla şubesi ile teknoloji arka aktarma merkezi olmakla birlikte toplam 26 merkez bulunmaktadır.  

taşımacılık nakliyat filosuyla kendimize ait araçlarımızda kendimize ait tır kamyon kamyonet

panelvan kapısı kapalı kasa evden eve kamyonları ile birlikte hizmet vermektedir.

 

Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna hernevi yükünüz eşyalar fabrika yükleri işyeri yükleri imalathaneler yükleri üretim

firmaların yükleri kontroller yükleri ağır yükler

her türlü yük taşımacılığında

Türkiye geneli ve Türk halkına hizmetler vermektedir.

 Ama şu kilosu kendine ait olmakla tüm ekip ve ekipmanları hepsi bizim imanımızdır Çerkezköy Nakliyat Şirketi

7 gün 24 saat garantili ve güvenli hizmet vermektedir

ihtiyayaç duyduğunuzda  zaman tüm ev eşyalarınız yüklenir ve her türlü mamüllerinin Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna tüm semtlere

ilçelere ilçelere illere ve köylere kadar nakliye hizmeti vermektedir.  

sektörler 12 gibi bir yer

Çerkezköy evden eve nakliyat şirketi  her zaman teknolojide ilk ve en iyi olanı sizlere sunmaktadır ulaşımda nakliye konularında

Mamülleri niçin bir arada sen diye arıyorsa gitmesi için gerekli yapısal sistem oluşturmuş

ve aracın nerede olduğunu ne zaman geleceğini firmamızın temsilcisi sizlere adım adım bilgi vermektedir

Hakkımızda bunun için 7/24 saat nöbetçi elemanlarımız personellerimiz sizlere bilgi vermek amaçlı görevlerini sürdürmektedir.