Hakkımızda

Evden Eve Nakliyat Evden Eve taşıma Nakliye ve taşımacılık sektörlerinde kapaklı ve çevresine Kapaklı Evden Eve Nakliyat hizmetlerini vermektedir. kapaklı saray Çerkezköy Trakya bölgesinde evden eve nakliyat amaçlı kurulmuş firmamız sizler için en iyi nakli,yat hizmetlerini çalışmaları ile sürdürmektedir.

Kapaklı evden eve nakliyat 2000 yılında Tekirdağ Kapaklı´da kurulmuş  olup, geniş araç filosu ve tecrübeli personellerle birlikte sehiriçi – şehirdışı, evden eve ve iş yeri nakliyelerinde sigortalı ve güvenilir hizmet götürme anlayışından taviz vermeden tüm yurtta, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatında yerini almıştır.

Kapaklı evden eve nakliye Şirket olarak nakliyat alanında şoförlerimizde dahil olmak üzere tüm kadromuz servis içi hizmet eğitimi almışlardır.Şu an da firmamız teknolojik ilerlemelerde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendigi ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yücelmiştir.

Kapaklı evden eve taşıma Firmamız siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile son model araç filosu yirmidört saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktir.Fırmamız müşterilerine en iyi nakliyecilik, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, taşımafirması bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalısmalarına devam etmekte.

Avrupai standartlarına uygun, Çağdaş kaliteli ve yüksek düzeyde ve eğitimli personellerle hizmet vererek, müşterilerimizin hoşnutluğu ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.
• Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak,
• Personellerimizin eğitimini arttırmak.